Yaya Kurye | Maks Kurye

Maks Kurye olarak Yaya Kurye Hizmetimizle banka kartları,broşür katalog gibi birçok gönderinin karşı tarafa iletilmesini sağlayan ekonomik hizmetlerimizden biridir.

Maks Kurye

Yaya Kurye

Yaya Kurye Nedir ?

Yaya kurye hizmeti; gönderilerinizin motor, araba gibi herhangi bir araç olmadan yaya olarak belirttiğiniz adreslere teslimini sağlayan servise denir.

Yaya Kurye; banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi, toplantı notları, öğrenci işleri, acil evraklar, kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

Talebiniz doğrultusunda seçmiş olduğunuz yaya kurye hizmetimiz yakın mesafe gönderimlerinizde bozulma, kırılma riskleri taşımayan paketlerinizi belirttiğiniz adrese en kısa sürede ve daha uygun fiyatla gönderim yapabileceğiniz bir seçimdir. 

Yaya Kurye, arabalı kurye ve kargo hizmetlerine göre daha ekonomiktir. Gönderilerinizin fiyatı gönderilerinizin dağıtılacağı adres mesafesine paketin büyüklüğüne ve zamana göre belirlenir.

Yaya kurye dağıtımlarımız müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak 1 gün ile 7 iş günü arasında yapılmaktadır. Bu teslimatlar  sonrasında sizlerden almış olduğumuz isim soyisim, iletişim bilgileri, imza ve diğer bilgiler cep telefonunuza mesajı olarak veya belirtmiş olduğunuz mail adresinize e-posta yoluyla iletilir.

Maks Kurye olarak ; sizlere sunmuş olduğumuz yaya kurye hizmetimizden çok daha uygun fiyata yararlanmak için bizimle  iletişime geçiniz . 

  • 3D Securiy ile güvenli ödeme